Tanie hotele

Opisy hoteli oraz ich recenzje, inforamcje na temat największych sieci hotelowych. Rezerwuj hotele w kraju i za granicą z naszą pomocą!

Wczasy w Wilnie

Wczasy w WilnieWilno to ogromny ośrodek kulturalny, który skupia Polonię na Litwie. W Wilnie znajduje się największa starówka na naszym kontynencie, która wynosi ponad 350 hektarów. W 2009 roku Wilno otrzymało tytuł Stolicy kultury Europejskiej. Miasto posiada wspaniałą przyrodę a także bogate zabytki. Najpopularniejsza z ulic to ulica Zamkowa, która prowadzi do Ostrej Bramy. Ważnym obiektem jest także katedra świętego Stanisława. Symbolem Wilna jest Zamek Giedymina. Wilno posiada cechy dwóch epok łacińskiej i bizantyjskiej. Starówka znajduje się na światowej liście dziedzictwa Unesco. Wilno to miasto pałaców. Przede wszystkim jest to Pałac Prezydencki, Pałac Chodkiewiczów a także Pałac w Werkach. W Zaułku Bernardyńskim znajduje się muzeum naszego wielkiego wieszcza Adama Mickiewicza. W Wilnie bardzo dobrze rozwinęła się turystyka. Dlatego możemy znaleźć tu wiele hoteli, a także atrakcyjne uliczki. Wilno jest pełne tradycji, kultury i ponadczasowych zabytków.

Z Wizz Air do Wilna

Bilety lotnicze do Wilna oferuje wizz air już za 18 złotych. W Wilnie mają swoją bazę także tanie linie lotnicze. Loty będą oferowane z portu lotniczego we Wrocławiu. Wrocław został uznany za nieoficjalną stolicę taniego latania, z powodu zbazowanie przez Ryanair swoich samolotów. Możemy z tego lotniska polecieć do wielu europejskich desygnacji. Obecnie bardzo dużo tanich lotów oferuje także Modlin. Lotnisko zostało aktywne w lipcu i z miesiąca na miesiąc przewozi coraz to więcej pasażerów. Wizz air stacjonuje także w dwóch nowych portach lotniczych w Lublinie i Szczecinie. Oferuje bilety lotnicze do Oslo czy Stavanger. Wizz air oferuje połączenie z Norwegią na coraz większą skalę. Warto także zostać członkiem klubu wizz air i korzystać jako pierwsi z promocji i zniżek na bilety lotnicze. Wizz air oferuje także lepszy komfort dla pasażerów, ograniczając ilość bagażu podręcznego na pokładach samolotów. W Wizz air możemy liczyć na bilety lotnicze po kilka złotych. Stacjonuje na ośmiu lotniskach w naszym kraju. Ostatnio obchodził wielki jubileusz przewiezienia 50 milionowego pasażera.

Comments are closed.

X