Tanie hotele

Opisy hoteli oraz ich recenzje, inforamcje na temat największych sieci hotelowych. Rezerwuj hotele w kraju i za granicą z naszą pomocą!

Wczasy 2015 w Polsce?

ostródaW związku z ogromnym rozwojem wielu linii lotniczych coraz częściej wybieramy się na zagraniczne wczasy. Przewoźnicy oferują wiele promocji w taryfie last minut i first minut. Ponadto tanie linie lotnicze zabiorą nas do wielu zakątków Europy za przysłowiową złotówkę. Jednak nie należy zapominać o przepięknych obszarach naszego kraju. Zanim poznamy cudze, warto najpierw poznać swoje i rozważyć czy aby nie warto już pomyśleć o urlopie 2015.

Wczasy w Ostródzie

Mazury to prawdziwa oaza spokoju. Przede wszystkim można spacerować tu po długiej promenadzie, gdzie poczujemy się jak w nadmorskim molo. Nad tą przestrzenią wznosi się ogromna wieża Bismarcka. Ostróda ma także połączenie z Bałtykiem. Na Mazurach główną atrakcją jest Zamek, który obecnie jest siedzibą lokalnego muzeum i Centrum Kultury. Na tym terenie możemy podziwiać piękno przyrody. Na Warmii znajdują się rozległe tereny lasów mieszanych. Spacerując po lesie, należy jednak uważać na stada dzików. Na turystów czekają także odrestaurowane zamki gotyckie. Ostróda to także miasto bardzo wysoko rozwinięte, jeśli chodzi o sport. W Ostródzie możemy zatrzymać się w hotelach czterogwiazdkowych ale także w mniejszych pensjonatach. Ostróda nazywana jest miastem dwunastu jezior.

Wczasy nad Bałtykiem

Mimo niepewnej pogody Bałtyk nigdy nie traci na popularności. Szczególnie teraz gdy Eurolot oferuje tanie loty do Świnoujścia. Loty będą oferowane także z Dortmundu i Kolonii, stąd możemy spodziewać się gości zagranicznych. Nadmorskie miejscowości to doskonałe miejsce do relaksu i odpoczynku. Coraz więcej hoteli oferuje kompleksy wypoczynkowe a także atrakcje dla dzieci.

ostródaWczasy w górach

Eurolot w okresie zimowym rozpoczął sprzedaż biletów lotniczych do Zakopanego. Loty realizowane są do Krakowa, następnie przewoźnik podstawia busy, którymi możemy dostać się do stolicy Tatr. Zakopane to centrum turystyczne południa. Oczywiście główną atrakcją są Krupówki a także Morskie Oko. Zakopane ma swój specyficzny urok zarówno zimą jak i latem. W okresie zimowym Tatry przyciągają miłośników skoków narciarski a także innych zabaw na śniegu. Bardzo modny w ostatnim czasie stał się sylwester w Zakopanem, czyli powitanie nowego roku na ośnieżonych stokach.

Comments are closed.

X