Tanie hotele

Opisy hoteli oraz ich recenzje, inforamcje na temat największych sieci hotelowych. Rezerwuj hotele w kraju i za granicą z naszą pomocą!

Walentynowy konkurs w hotelu Qubus

Hotel QubusHotele Qubus to prestiżowa jakość i szeroki asortyment usług, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. Gdziekolwiek wybierzemy się na wczasy, pobyt w tych hotelach to sam w sobie odpoczynek i relaks. W związku z tym, ze właściciele sieci dbają o swoich klientów po raz kolejny oferują darmowe noce w swoich pomieszczeniach, które można wygrać konkursie walentynkowym. W zabawie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. Zadaniem stojącym przed uczestnikami jest wymyślenie jak najśmieszniejszego i oryginalnego hasła, które reklamować będzie hotel Qubus. Cała sieć składa się z 13 trzy i czterogwiazdkowych hoteli. W każdym z nich znajdziemy całe Spa z fitnesserm, sauną, pomieszczeniami relaksacyjnymi. Zwycięzca otrzyma podwójne zaproszenie do spędzenia dwóch nocy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w jednym z hoteli. W cenie będzie także wliczone śniadanie dla gości. Do wykorzystania, gość będzie miał karnet na kwotę 750 złotych, ta nagroda nie może być zamieniona na żadną inną. Jednocześnie zwycięzca może sam wybrać hotel i miasto, w którym chce odebrać nagrodę. Zgłoszenia można wysyłać do 10 lutego do północy. Sieć ma swój hotel także w Katowicach. Tutaj Qubus zlokalizowany jest w samym sercu miasta. Oferuje 150 kliamtyzowanych pokoi, z których można podziwiać panoramę miasta. Dodatkowo dysponuje salami konferencyjnymi, które są dostosowane do pomieszczenia nawet 600 osób. Niezapomnianą atrakcją tego hotelu jest Sky bar umieszczony na 27 piętrze budynku. To miejsce odwiedzili światowej sławy muzycy jak Green Day. Goście mogą także skorzystać z restauracji oraz kawiarni, w której serwuje się kawy z całego świata.

Hotel QubusHotel Qubus zlokalizowany w Krakowie dodatkowo oferuje atrakcyjną ofertę weselną. Od czerwca do września goście mogą urządzać przyjęcia w letnim ogródku nad Wisłą. Istnieje możliwość wcześniejszych degustacji potraw weselnych. Apartament dla młodej pary hotel oferuje prezencie. Dodatkowo goście mogą skorzystać z miejsc parkingowych. Qubus znajdujący się w Złotoryi w ofercie weselnej oferuje nie tylko gratisowy apartament dla państwa młodych, ale także dla rodziców. Poza tym nowożeńcy dostają darmowe zaproszenie na kolację w pierwszą rocznice ślubu. Jeśli wesele odbędzie się w hotelu, dodatkowo można otrzymać zniżki na wynajęcie sali na wieczór panieński i kawalerski. Oferta weselna w hotelu Qubus w Legnicy dodatkowo wzbogacona jest o pokaz barmański, fonatanne czekolady, bar lodowy i karaoke. Plusem sieci hoteli jest na pewno lokalizacji. Niezależnie od miasta, w którym jest się dana kwatera, zazwyczaj znajduje się w centrum, co znacznie ułatwia dotarcie gościom z całej Polski. Poza tym w każdym z hoteli można liczyć na profesjonalną obsługę i przyjazny personel. Polując na liczne promocje można spędzić niezapomniane chwile w doborowej atmosferze, za niewielkie pieniądze.

Comments are closed.

X