Tanie hotele

Opisy hoteli oraz ich recenzje, inforamcje na temat największych sieci hotelowych. Rezerwuj hotele w kraju i za granicą z naszą pomocą!

Prawdziwy park rozrywki w Polsce

Adventure World WarsawPolska będzie miał w końcu swój park rozrywki na miarę chociażby Disneylandu, tak, to wcale nie żarty, już na wiosnę 2014 roku w Grodzisku Mazowieckim będzie można poszaleć do upadłego i poczuć się jak dziecko. Największy w Europie Środkowo-Wschodniej park rozrywki będzie nosił nazwę Adventure World Warsaw, oprócz rozrywki i wielu atrakcji jak kolejki górskie, obejmie również hotele tematyczne. Będą to pierwsza dwa obiekty tego typu w Polsce. Ma on kosztować ponad 750 milionów euro. Jego powierzchnia ma zajmować 40 hektarów powierzchni. Znajdzie się w nim także kino oraz restauracje.

Budowa parku rozpocznie się wiosną 2012 roku właśnie od powstania hoteli, pierwszym będzie Aqua Hotel, Natomiast drugim Grand Resort Hotel, oba łącznie posiadać będą prawie 800 pokoi o najwyższym standardzie. Władze parku podjęły decyzje o budowie bazy noclegowej, gdyż chcą, aby goście pozostali dłużej niż na jeden dzień. Jest to zgodne z zaplanowaną koncepcją destination park. Jak wspomniano oba obiekty będą tematyczne, dlatego ich wygląd oraz wystrój zostanie dopasowano do ogólnej koncepcji i klimatu całego parku.

Hotele tematyczne w Adventure World Warsaw będą pierwszymi w Polsce. Hotel Aqua przeznaczony będzie dla rodzin z dziećmi, ceny będą atrakcyjne, a pokoje komfortowe i przyjazne dzieciom. Aqua Hotel będzie w stanie pomieścić do 1640 osób w 410 czteroosobowych pokojach. Planowo obiekt ma otrzymać trzy gwiazdki. Budynek hotelu będzie posiadał bezpośrednie połączenie z parkiem wodnym, wszystkie baseny, zjeżdżalnie, jacuzzi będą na wyciągnięcie ręki.

Dla klientów poszukujących luksusu przeznaczony będzie Grand Resort Hotel, ten obiekt z kolei zostanie połączony z parkiem tematycznym i strefą zimową. Winter Zone to zadaszona część parku dostępna przez cały rok, bez względu na panujące warunki pogodowe. Hotel Grand Resort zaoferuje 321 pokoi. 230 z nich będzie czteroosobowych, 63 dwuosobowych. Goście będą mogli wybrać także pobyt w apartamentach execuitive suite, których będzie w liczbie 28. W ścisłym sezonie jednocześnie hotel pomieścić będzie mógł aż 1102 osoby.

Podobne obiekty można dziś znaleźć za granicą, między innymi w parkach Alton Towers, Efteling, Europa Park, czy Disneyland. Do znanych tematycznych hoteli należy również Las Vegas w USA.

Comments are closed.

X