Tanie hotele

Opisy hoteli oraz ich recenzje, inforamcje na temat największych sieci hotelowych. Rezerwuj hotele w kraju i za granicą z naszą pomocą!

Najlepsze hotele 2014 roku

Znamy już najlepsze linie lotnicze 2014 roku, teraz czas przyszedł na ogłoszenie wyników w konkursie Best Hotel Award 2014. Na pewno jesteście ciekawi, który hotel w Polsce okazał się najlepszy w zeszłym roku.

Hotel Royal Baltic Luxury Boutique

Zacznijmy jednak od strony organizacyjnej, piecze nad plebiscytem sprawuje Global Hotels and Travels a głosowanie trwało od 3 lutego do 30 listopada 2014 roku. Nominowanych było około 300 hoteli i 8 sieci hotelowych. Wszystkie obiekty mogły zdobyć wyróżnienie w jednej z 44 kategorii, takich jak między innymi najlepszy hotel 1-3 gwiazdkowy, lokalizacja czy zaplecze sportowe. Swoje głosy oddało ponad 16 tyś osób.

Główną nagrodę a zarazem miano najlepszych obiektów wypoczynkowych w naszym kraju otrzymały: Hotel Cottonina Villa & Mineral Spa Resort (w kategorii 1-3 gwiazdkowych) oraz Hotel Royal Baltic Luxury Boutique ( w kategorii 4-5 gwiazdkowych). Jeżeli więc będziemy chcieli skorzystać z nieprzeciętnej obsługi i zachwycić się bajecznymi wnętrzami musimy zdecydowanie wybrać jeden z wyżej wymienionych obiektów. Hotel Cottonina Villa & Mineral Spa Resort znajduje się w miejscowości Świeradów Zdrój- gminie uzdrowiskowej położonej w województwie dolnośląskim. Hotel Royal Baltic Luxury Boutique zlokalizowany jest w Ustce, ten obiekt jednakże oprócz głównej nagrody zwyciężył także w kategorii SPA. Miłośnicy zabiegów pielęgnacyjnych – w szczególności kobiety powinny zdecydowanie odwiedzić Royal Baltic i zrelaksować się korzystając z najlepszego zaplecza SPA w 2014 roku.

Kategorie w których otrzymać można było nagrodę to także na przykład : najlepsza obsługa, położenie i panorama, sport i fitness, gastronomia czy architektura. W 2014 roku Hotel Marriott obronił tytuł sprzed roku i ponownie został wybrany najlepszym hotelem w Warszawie (w kategorii 4-5 gwiazdek). Marriott zgarnął również pierwsze miejsce za najlepszą obsługę obiektu. Położenie i panorama – w tej „dyscyplinie” nie miał sobie równych Marine Hotel, dodatkowo otrzymał on również wiele nagród z dziedziny sport i fitness. Warszawski Sheraton po roku przerwy ponownie otrzymał statuetkę za gastronomię, w kategorii : najciekawszy wystrój i architektura zwyciężył natomiast poznański Regatta Hotel Restauracja Spa. Społeczność wybierała również najlepszy hotel nad morzem- tutaj od dłuższego czasu jest zgodność, wczasowicze uważają, iż nagroda należy się Villi Baltica usytuowanej w Sopocie. Jeżeli chodzi natomiast o sieć hoteli to w 2014 roku zwycięstwo przypadło sieci FOCUS.

Na dzień dzisiejszy można już również głosować na najlepszy hotel 2015 roku. Zasady są mniej więcej takie same jak w roku ubiegłym. Jeżeli chcemy zagłosować możemy to robić w przedziale od 2 lutego do 30 listopada 2015 roku. Jeśli jesteśmy gośćmi hotelu możemy zrobić to poprzez wysłanie płatnego SMS-a, lub poprzez rezerwacje na stronach takich jak rezerwuje.pl i rezerwuje.com. Każdy z głosujących może wygrać ciekawe nagrody od bonów rabatowych do darmowych, kilkudniowych pobytów w nominowanych hotelach.

Hotel Royal Baltic Luxury Boutique

Comments are closed.

X