Tanie hotele

Opisy hoteli oraz ich recenzje, inforamcje na temat największych sieci hotelowych. Rezerwuj hotele w kraju i za granicą z naszą pomocą!

Mercure Warszawa Centrum

Mercure Warszawa CentrumMiędzynarodowa sieć hoteli Accor Hotels w Polsce posiada dokładnie 14 obiektów Mecure. Jednym z nich jest właśnie Mercure Warszawa Centrum, niedawno wyremontowany obiekt zlokalizowany w samym centrum miasta przy ulicy Złotej 48/54. Hotelowych gości dzieli jedynie kilka kroków od Złotych Tarasów czy Pałacu Kultury i Nauki. Tramwajem z Warszawskiego Centrum dojedziemy na Nowy Świat, a tam Trakt Królewski prowadzi prosto do Starego Miasta i jego wspaniałych skarbów.

Warszawski hotel zachwyca swoich gości przestronnością i elegancją, dziś mówi się nawet że luksus to w dobie XXI wieku synonim przestrzenni, jak wiadomo metry kwadratowe lokali, mieszkań są dziś w cenie, szczególnie w dużych miastach. 338 pokoi wyposażonych jest w klimatyzację, wi-fi, które jest płatne 35 zł za dobę, (co może dziwić w dobie ogólnodostępnego internetu), telewizor, telefon, sejf, zastaw do parzenia kawy/herbaty. Za standardowy jednoosobowy pokój zapłacimy minimalnie 734 zł. Dużo metrażowe dźwiękoszczelne apartamenty z wanną i widokiem na miasto to już wydatek ponad 1 000 zł za noc. Recepcja warszawskiego hotelu Mercure czynna jest 24 h na dobę i pełni również rolę biura informacji turystycznej, gdzie można wykupić bądź zarezerwować bilety na różnego typu eventy, wycieczki oraz dowiedzieć się gdzie warto pójść i co zobaczyć w stolicy. Jak przystało na hotel tej klasy, wykwalifikowany personel porozumiewający się aż w trzech językach (polski, francuski, angielski), służy pomocą i z pewnością udzieli nam odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Mercure Warszawa CentrumDodatkowe udogodnienia na terenie Mercure Warszawa Centrum to między innymi centrum biznesowe bogate w faks i ksero, restauracja z wyborem karty dań, minibar, saunę oraz centrum fitness. Możliwe jest także skorzystanie z hotelowego parkingu jednak koszt pozostawienia tam samochodu wynosi 80 zł za dobę. Mercure to również przyjaciel naszych czworonożnych pupili, którzy są mile widziani na terenie całego budynku. Mimo to zabierając ze sobą zwierzaka jesteśmy zobowiązani zgłosić się do recepcji i poinformować personel o zaistniałym fakcie (w prawdzie nie jest to nigdzie zapisane, ale prawdopodobnie za pobyt ze zwierzęciem mogą pobierane być dodatkowe opłaty). Hotel wprowadza również całkowity zakaz palenia tytoniu zarówno w pomieszczeniach ogólnodostępnych jak i we wszystkich pomieszczeniach prywatnych.

Dla wszystkich zwolenników oferty City Break (krótkie, weekendowe wyjazdy pozwalające choć na chwilę oderwać się od otaczającej nas rzeczywistości. Idealne dla wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na dłuższe wczasy) informujemy, że cała sieć hoteli Accor wydłuża istniejącą propozycję. City Break cieszy się niezwykłą popularnością wśród gości, dlatego też grupa Accor podczas World Travel Market zapowiedziała jej przedłużenie w największych miastach Europy. W hotelu Mercure Warszawa Centrum, z City Break klienci będą mogli korzystać do początku przyszłego roku. Zwolennicy tego rodzaju wyjazdów zacierajcie ręce.

Comments are closed.

X