Tanie hotele

Opisy hoteli oraz ich recenzje, inforamcje na temat największych sieci hotelowych. Rezerwuj hotele w kraju i za granicą z naszą pomocą!

Luksus Beverly Hills

beverly hills los angelesBeverly Hills, kultowe miasto, znane wśród wszystkich polskich nastolatków, dzięki serialowi „Beverly Hills 90210”. Położone w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych znane jest z przepychu, smaku sławy i ekstrawagancji. To miejsce czeka na zdecydowane osoby chcące tego zasmakować. Beverly Hills uznaje się za jedno z najbardziej ekskluzywnych miast w tamtejszych regionach. Mieszka tam wiele sławnych osobistości znanych między innymi z Hollywood.

Wystarczy weekend, by pobyt tutaj był niezapomnianym przeżyciem. Tutaj przez chwile sami możemy poczuć się jak gwiazdy rodem z największych wytwórni filmowych. W mieście znajduje się również najbardziej znana i poważana ulica w Los Angeles- Rodeo Drive, znajdująca się pomiędzy Wilshire Boulevard i Santa Monica Boulevard. Stanowi symbol bogactwa i luksusu, który niemal jak najlepsze używki może wciągnąć nas w swój świat, trudno będzie nam się wyrwać. Przy ulicy znajdziemy najdroższe, prestiżowe sklepy i butiki takich marek jak: Georgio Armani, Chanel, Christian Dior, a to dopiero początek długiej listy, zlokalizowanych marek na Rodeo Drive. Wysoką rangę wyrobiły sobie tam również hotele, wymienić trzeba przede wszystkim: Beverly Hill Hotel i Regent Beverly Wilshire Hotel. Ulica pokazywana była także w filmach takich jak „Pretty Woman” czy bajkach „Shrek 2”. Serial „Beverly Hills 90210”, rozgrywany na ulicach miasta, uznawany jest za jeden z największych hitów produkowanych dla młodzieży (producentem serialu był Aaron Sperling). Produkcja została uznana wręcz za kultową w swojej dziedzinie i zdobyła mnóstwo prestiżowych nagród.

beverly hills los angelesPort lotniczy, który możemy wybrać by w miarę blisko wylądować to Los Angeles International Airport. Ceny biletów lotniczych do Ameryki przestawiają się następująco: Atlantic (2786 złotych), cena obejmuje lot w obie strony z Warszawy oferują, linie lotnicze British Airways zabiorą nas do Stanów za 2786 złotych, Air France lata za 2825 złotych, a w KLM bilet kosztuje 2851 złotych. Niższa kwota łączy się jednak z możliwością licznych przesiadek oraz konkretnym terminem powrotu. Przedstawione ceny obowiązują aktualnie w grudniu 2014 roku, warto jednak rezerwować loty z dużym wyprzedzeniem. W Katowicach i Krakowie loty na grudzień to koszt ponad trzech tysięcy złotych (między innymi niemieccy przewoźnicy: Lufthansa, airberlin).

Wracając do hoteli, sprawdźmy ceny w owych dwóch wcześniej wymienionych obiektach. Pokój typu Superior w Beverly Hills Hotel to koszt ponad 1800 złotych za noc, natomiast za ekskluzywny apartament zapłacimy ponad 14 tysięcy złotych! Wystrój hotelu naprawdę zniewala, a pokoje i ich wyposażenie wydaje się być wręcz wyśnione. Nic dziwnego, że to właśnie tu goszczą największe gwiazdy oraz głowy państw świata. Regent Beverly Wilshire Hotel proponuje nam natomiast pokoje mniej więcej od 2 tysięcy złotych, cena razem z innowacyjnością pokoju stopniowo pnie się w górę.

Comments are closed.

X