Tanie hotele

Opisy hoteli oraz ich recenzje, inforamcje na temat największych sieci hotelowych. Rezerwuj hotele w kraju i za granicą z naszą pomocą!

Łódzka baza hotelowa powiększy się o hotel sieci B&B

hotel B&BJedna z największych sieci hoteli ekonomicznych w Europie, jaką jest Grupa B&B Hotels, posiada w naszym kraju trzy hotele, w Toruniu (93 pokoje), Warszawie (154 pokoje) i Wrocławiu (140 pokoi). Ten stan rzeczy już niedługo ulegnie zmianie, bowiem pod koniec wakacji przyszłego roku do grona hoteli francuskiej sieci dołączy budowany właśnie obiekt w Łodzi. Nowy hotel B&B budowany jest w ścisłym centrum Łodzi, co będzie jego dodatkowym atutem. Wykonawcą inwestycji jest firma CFE Polska, będąca członkiem Grupy CFE z Belgii, natomiast projekt budynku wyszedł z pod ręki Jolanty Halagardy z pracowni Arbapol.

Zgodnie z wymaganiami, jakie działkom pod budowę swoich obiektów stawia sieć B&B, łódzki hotel został zlokalizowany w śródmieściu przy alei Kościuszki 14 na działce mającej powierzchnię 16 arów. Aby budynek doskonale współgrał z zastaną zabudową, projekt przewiduje klasyczną i elegancką bryłę, której kubatura przekroczy 17 tyś mkw. 149 pokoi na 7 piętrach plasuje hotel z Łodzi na drugim miejscu pod względem wielkości, większy jest tylko warszawski obiekt. 4000 mkw powierzchni użytkowej obejmuje przestronne pokoje o wysokim standardzie, nie zabraknie również pokoi rodzinnych i z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. W każdym z pomieszczeń, urządzonych w nowoczesnym stylu, znajdziemy standardowe wyposażenie jak telewizor, lodówka, sejf oraz darmowe wi-fi.

Lokalizacja w centrum miasta sprawi, że obiekt chętnie będzie wybierany przez klientów biznesowych, dlatego z myślą o tej grupie gości w hotelu znajdziemy zaplecze konferencyjne o łącznej powierzchni 50 mkw z wysokiej klasy sprzętem multimedialnym. Projekt obejmuje także dwa rodzaje miejsc parkingowych, niestrzeżone naziemne oraz objęte całodobowym monitoringiem miejsca w parkingu podziemnym.

W 2016 roku sieć B&B odda w ręce gości jeszcze jeden obiekt. Hotel powstanie w centrum Katowic, u zbiegu ulic Opolskiej i Sokolskiej. Również będzie to 7-kondygnacyjny obiekt oferujący 105 pokoi w klasie ekonomicznej.

Inwestycje sieci B&B w Polsce charakteryzuje znakomita lokalizacja w ścisłym centrum miast, a dodając do tego atrakcyjną cenę i wysoki standard pokoi i obsługi, otrzymujemy bardzo konkurencyjny produkt na rodzimym rynku hotelarskim. Sieć doskonale wykorzystuje trwający właśnie rozkwit w sektorze oraz zwiększony napływ klientów podróżujących zarówno prywatnie jak i służbowo. Hotele B&B spełnia oczekiwania klientów zarówno, co do standardu jak i ceny.

Obecnie sieć poszukuje w Polsce działek pod budowę swoich hoteli w takich miastach jak Gdańsk, Lublin, Poznań i Kraków. Podobnie jak wcześniej pod uwagę brane są tylko lokalizacje w centrum o powierzchni od 700 mkw do 3000 mkw, z łatwym dostępem, dobra widocznością, bezpośrednim sąsiedztwem restauracji i bliskością miejsc interesujących turystycznie.

Comments are closed.

X