Tanie hotele

Opisy hoteli oraz ich recenzje, inforamcje na temat największych sieci hotelowych. Rezerwuj hotele w kraju i za granicą z naszą pomocą!

Konkurs linii lotniczych Easy Jet

Easy JetŚlub księcia Williama od dłuższego czasu wzbudza duże zainteresowanie mediów. Wciąż dochodzi do spekulacji na temat sukienki przyszłej księżniczki, jak i całego przyjęcia weselnego. To zainteresowanie wykorzystały linie lotnicze Easy Jet. Przewoźnik ogłosił konkurs na sobowtóra księcia Williama. Zgłoszenia nadchodziły z całej Europy. Zwycięzcą okazał się Polak. Wszyscy , którzy dostali się do finału będą mogli na żywo zobaczyć całą ceremonię. Dodatkowo zwycięzca będzie mógł latać liniami Easy Jet cały rok za darmo.

Easy Jet kursuje jako tania linia lotnicza, lecz wyjątkowo posiada wiele różnych udogodnień jak na niskobudżetowy przewoźnik. W tej linii można rezerwować miejsca, a także dokonywać zmian rezerwacji. Na pokładzie samolotu otrzymamy bezpłatny posiłek. Easy Jet lata także na większe lotniska, nie na te umieszczone na peryferiach miasta. Te linie lotnicze odznaczają się bardzo młodą flotą i profesjonalną obsługą. Easy Jet osiąga nieprawdopodobne wyniki popularności, gdyż ceny biletów lotniczych są dość niskie, natomiast jakość usług bardzo wysoka. Jej głównym lotniskiem jest London Luton. Korzysta także z Londynu-Gatwick i innych ważnych europejskich portów. Oprócz przelotu te linie lotnicze oferują szereg innych usług jak wynajem samochodów, rezerwacje hotelu, znalezienie atrakcyjnego miejsca na spędzenie wczasów. Dużym atutem tej linii jest fakt, że można w niej przewieźć nieograniczona wagę bagażu podręcznego. Co jest wyjątkiem w tanich liniach lotniczych.

W bardzo przystępnej cenie tymi liniami polecimy do Edynburga, Paryża i Brystolu. Na Tarsie tych samolotów kupimy bilet lotniczy do Liverpoolu już za 115 złotych. Liverpool to miasto położone na zachodnim wybrzeżu Anglii. Należy do najbardziej kulturowych miast i jest siedziba wielu studentów. Pod względem galerii, muzeów i innych miejsc intelektualnej rozrywki Liverpool znajduje się zaraz za Londynem. Dlatego to miasto słynie z bogatego życia nocnego. W Liverpoolu odbywają się najbardziej znane wyścigi konne. Turyści z pewnością nie będą się tutaj nudzić. Na obrzeżach miasta można wynająć tanie hotele. Komunikacja w tym mieście, jak i całej Anglii jest bardzo dobra, więc turyści nie będą mieć problemów z dojazdem do różnych atrakcji turystycznych czy teatru.

Comments are closed.

X