Tanie hotele

Opisy hoteli oraz ich recenzje, inforamcje na temat największych sieci hotelowych. Rezerwuj hotele w kraju i za granicą z naszą pomocą!

Hotele w Warszawie

Hotele w WarszawieWarszawa jako stolica Polski jest ważnym centrum turystycznym. Wiele zabytków tego miasta znalazło swoje miejsce na światowej liście dziedzictwa Unesco. Oprócz Pałacu Prezydenckiego a także najsłynniejszej dzielnicy- krakowskiego Przedmieścia można spotkać tu wiele atrakcji turystycznych i mnogość zabytków. Dlatego nasza stolica dysponuje licznymi hotelami, które prezentują bardzo wysokie standardy.

Do bardzo popularnych należy hotel Maria. Oprócz ekskluzywnych pokoi o wysokim standardzie goście mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu a także dostępu do Internetu. To co przyciąga tutaj gości to przede wszystkim wyśmienita restauracja z przepyszną kuchnią. Oprócz dań można skorzystać z baru, który podaje wina z przeróżnych regionów jak Włochy czy Francja.

Z kolei hotel Czarny kot również nie ogranicza się tylko do oferty noclegowe. Można skorzystać tu z wielu rozrywek jak bilard a także licznych usług. Hotel oferuje także dodatkowo płatną opiekę nad dziećmi, w czasie gdy goście wybiorą się na spacer po stolicy. Inne usługi to miedzy innymi czyszczenie butów, pralnia a także dostępny sejf.

Warszawa posiada największy w Polsce lotnisko imieniem Fryderyka Chopina. Port lotniczy obsługuje ponad połowę pasażerów w naszym kraju i bazują na nim największe linie lotnicze Europy. Jest także główną bazą polskich linii lotniczych Lot. Narodowy przewoźnik działa na naszym rynku ponad 80 lat. Obecnie słynie z wielu ofert jak first minut czy szalona środa. W przyszłym roku ma zostać oddany do prywatyzacji, aby polepszyć budżet linii. Oprócz Okęcia w Warszawie buduje się drugie lotnisko – port lotniczy w Modlinie. Całkowite oddanie lotniska ma nastąpić w czerwcu 2012 roku. Ma być on zapleczem lotniczym dla Okęcia i pozwoli rozładować ruch, szczególnie w czasie planowanego euro. Modlin ma obsługiwać mniejsze linie a także niskobudżetowych przewoźników. Swoją obecność w tym porcie lotniczym już zapewnił Ryanair.

Niedaleko Okęcia można także skorzystać z wielu hoteli. Między innymi jest to Hotel Aiport Okęcie. Oprócz dobrze wyposażonych pokoi goście mogą skorzystać z baru, sauny a także restauracji. Hotele w Warszawie cieszą się dobrą opinią. Mimo że jest to dość drogie miasto, można znaleźć tu hotele na każdą kieszeń.

Comments are closed.

X