Tanie hotele

Opisy hoteli oraz ich recenzje, inforamcje na temat największych sieci hotelowych. Rezerwuj hotele w kraju i za granicą z naszą pomocą!

Hotele konferencyjne popularne na Pomorzu

Hotele konferencyjneGdańsk, Sopot, Gdynia, to swoista kolebka obiektów hotelowych, których codzienna oferta skierowana jest do klientów biznesowych. Nic więc dziwnego, że w samym tylko Gdańsku w najbliższym czasie do użytku oddanych zostanie aż pięć hoteli konferencyjnych. Lecz to nie jedyne inwestycje, które w Trójmieście nabierają tempa, a wśród nich Europejskie Centrum Solidarności i siedziba Teatru Szekspirowskiego. Ukończona została także budowa Amber Expo, czyli siedziba Międzynarodowych Targów Gdańskich, obiekt oferuje 12 tyś mkw. powierzchni użytkowej, a samo centrum konferencyjne może jednocześnie pomieścić ponad 1100 osób. Amber Expo posiada doskonałą lokalizację, bowiem znajduje się tuż przy PGE Arena w Gdańsku. Od początku kwietnia Pomorzanie mogą korzystać także z nowego terminalu T2 w porcie lotniczym im. Lecha Wałęsy. Rozbudowa pozwoliła zwiększyć przepustowość. Obecnie lotnisko będzie obsługiwać aż 5 mln pasażerów rocznie, czyli dwa razy więcej niż rok temu.

Do końca 2012 roku oraz na początku 2013 w Gdańsku powstaną hotele Admirał, Arena, Fahrenheit, Grand Cru i dwugwiazdkowy Hampton by Hilton Airport Gdańsk. Najwięcej pokoi zaoferuje gościom ten ostatni, dokładnie 116, który jak sama nazwa wskazuje położony będzie tuż przy gdańskim lotnisku w Rębiechowie. Pozostałe hotele będą miały odpowiednio 44, 67, 40 i 49 pokoi o różnym standardzie.

Hotele konferencyjneWiele dzieje się również w Gdyni, gdzie w październiku tego roku ukończona ma zostać budowa Portu Lotniczego Gdynia-Kosakowo, który w czasie trwania Euro 2012 lotnisko Gdynia-Kosakowo ma pełnić funkcję wspomagającą dla lotniska w Gdańsku. Jednym z hoteli jaki rozpocznie działalność w 2013 r. jest Marriott, powstanie on w gdyńskim kompleksie Waterfront, czyli dokładnie tam, gdzie znajduje się Centrum Gemini oraz najwyższy budynek Pomorza czyli Sea Towers. Nie zapominajmy również o Panorama Busness & Retail Park, biurowiec ma przewyższyć swojego starszego kolegę, jego wysokość to aż 120 m. Oczywiście i tam nie zabraknie hoteli, jeden będzie dwugwiazdkowy, natomiast drugi zaoferuje gościom obsługą oraz pokoje godne czterech gwiazdek. Jednym z ważniejszych elementów inwestycji jest punkt widokowy na dachu, z którego będzie można podziwiać Zatokę Gdańską.

1 lipca swoje drzwi otworzy zmodernizowany hotel Antracyt, który od tego dnia przybiera również nową nazwę. Od tej pory obiekt będzie nazywa się Hotel Różany Gaj, jednak najważniejszy jest fakt, że dzięki modernizacji pozyskał on dodatkową gwiazdkę i teraz będzie miał ich trzy. Również w Gdyni, a dokładnie na Polance Redłowskiej powstanie Business & SPA Hotel, który gości przywita czterema gwiazdkami. Lecz obiekt stanie się elementem większej całości, bowiem w planach jest także budowa części rekreacyjnej. Mnogość atrakcji dostępnych nie tylko dla gości hotelowych, ale i mieszkańców Gdyni, a wśród nich baseny, jacuzzi, zjeżdżalnie, sauny, fitness, oraz coś dla kobiet, czy gabinety kosmetyczne i rehabilitacyjne oraz gabinety masażu.

Comments are closed.

X