Tanie hotele

Opisy hoteli oraz ich recenzje, inforamcje na temat największych sieci hotelowych. Rezerwuj hotele w kraju i za granicą z naszą pomocą!

Hotel na drzewie?

dolina charlotty domek na drzewieNocleg na wysokości pośród koron drzew? Takie atrakcje tylko w Dolinie Charlotty. Domy na drzewach (D. Charlotty) zlokalizowane są w Bydlinie, miejscowości pomiędzy bardziej popularnym Słupskiem i Ustką i są oddalone od każdego z nich o niecałe 10 kilometrów. Natomiast kolejną atrakcją dla gości, w szczególności w sezonie wakacyjnym, który właśnie się zbliża może być znajdujące się niecałe 500 metrów od obiektu niewielkie jezioro (basen jest kryty).

Miejsce to przygotowało dla gości przestronne, nowocześnie urządzone i z bogatym wyposażeniem domki, które zostały wzniesione na słupach. Dzięki czemu o każdej porze dnia zdumiewa nas widok z okien na iście bajkową dolinę z szumiącym strumieniem i lasem brzozowym. Te niecodzienny hotel może zaproponować nam jedynie cztery pokoje, jednak w środku panuje elegancja, prostota i niespodziewanie nieograniczony, bezpłatny dostęp do Internetu. Wyposażenie pomieszczeń obejmuje głównie salon, łazienkę z prysznicem oraz do wyboru jedną lub dwie sypialnie. Do dyspozycji gości znajdziemy telewizor LCD, darmową kawę i herbatę oraz elektryczny czajnik.

W hotelowym kompleksie Domy na Drzewach dostępnych jest oczywiście bezpłatnie, wiele atrakcji. Dla dorosłych i młodzieży polecamy basen oraz możliwość korzystania z sauny, centrum fitness czy wanny z hydromasażem. Dla maluchów natomiast najlepiej nadaje się przygodowy plac zabaw i płytki brodzik. Bogate jest również zaplecze sportowe Doliny Charlotty. Na miejscu mamy możliwość wypożyczenia kijków do nordic walkingu, paletek do tenisa stołowego, a także bilardowych kul. Za niewielką dopłatą klienci mogą skorzystać z relaksacyjnego orientalnego masażu, zagwarantować sobie kilka zabiegów kosmetycznych ( spa, centrum odnowy biologicznej), a także podjąć nowe wyzwanie i zapisać się na lekcję jazdy konnej. Na terenie kampusu znajduje się także restauracja zapewniająca smaczne posiłki do wyboru ze specjalnego menu.

W Dolinie Charlotty znajduje się również Pub Rock. W tym miejscu można odpocząć, zapomnieć o problemach, napić się ulubionych trunków i podziwiać wystrój nawiązujący do odbywającego się tutaj co roku Festiwalu Legend Rocka.

Klientów tego niestandardowego hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia zarówno w pomieszczeniach ogólnodostępnych jak i w części prywatnej, ze względu na zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa jak i komfort i wygodę pozostałych, wolnych od nałogu gości.

Hotelowa doba w nowoczesnym domku na drzewie rozpoczyna się od kwoty 650 złotych (podsumowując płacimy za Bungalow o powierzchni 50 metrów kwadratowych wyposażony w wymienione wyżej udogodnienia i gamę atrakcji zlokalizowanych wokół). Możliwe jest wynajęcie domku dla pary, trójki, czwórki czy nawet szóstki osób. Jednak w ostatniej opcji za 24 godziny zapłacimy ponad tysiąc złotych ( 1 010 zł).

dolina charlotty domek na drzewie

Comments are closed.

X