Tanie hotele

Opisy hoteli oraz ich recenzje, inforamcje na temat największych sieci hotelowych. Rezerwuj hotele w kraju i za granicą z naszą pomocą!

Hotel Eurohotel w Katowicach

Hotel Eurohotel KatowiceEurohotel w Katowicach jest zlokalizowany niedaleko centrum. Dwugwiazdkowy hotel ma świetne położenie, gdyż możemy od niego dostać się bez problemu do różnych dzielnic miasta. Hotel znajduje się w jednej z najbardziej zabytkowych dzielnic Katowic. Dlatego cieszy się powodzeniem wielu turystów. Eurohotel dysponuje 36 pokojami, co przekłada się na 84 miejsca noclegowe. Goście mogą skorzystać z bezpłatnego internetu, a także darmowego, monitorowanego parkingu. W cenie noclegu, goście otrzymują śniadanie. Każdy pokój posiada dobrze wyposażoną łazienkę, biurko z lampką i telewizję. Eurohotel to także wspaniałe miejsce do organizowania konferencji, spotkań biznesowych. Sale są klimatyzowane, mogące pomieścić około 60 osób. Sale mogą zostać także połączone. W Sali możemy skorzystać z ekranów multimedialnych, ekranu, laptopa czy nagłośnienia. Do pokoju goście mogą zamówić sobie serwis kawowy czy deserowy. Hotel oferuje także catering i opcję dojazdu z jedzeniem.

Restauracja i promocje hotelu

Restauracja w hotelu oferuje regionalną, kuchnię śląską. Dzięki tak dobrej kuchni, hotel może zaoferować organizację imprez okolicznościowych, jak wesela i chrzciny. Hotel oferuje także imprezy w stylu staropolskim. Wielu mieszkańców przychodzi tutaj na niedzielne obiady. Organizacja takich imprez jest przygotowywana z każdym, najmniejszym szczegółem. Na stronie hotelu możemy znaleźć zdjęcia z takich imprez.

Bilety lotnicze do Katowic

Katowice posiadają dość duży port lotniczy, który sytuuje się na trzecim miejscu pod względem polskich lotnisk. Z hotelu Eurolot możemy dostać się do tego hotelu bez najmniejszego problemu. Port lotniczy Pyrzowice oferuje wiele lotów tanich linii lotniczych jak i regularnych przewoźników. Hotel Eurolot oferuje niższe ceny, niż hotele w centrum miasta. Nocleg znajdziemy już tutaj w cenie 60 złotych, podczas gdy centrum Katowic oferuje często sto procent droższe. Świetne połączenie z innymi dzielnicami da nam także możliwość do odwiedzenia innych miejsc w sercu Górnego Śląska.

Comments are closed.

X