Tanie hotele

Opisy hoteli oraz ich recenzje, inforamcje na temat największych sieci hotelowych. Rezerwuj hotele w kraju i za granicą z naszą pomocą!

Hotel Esprit w Pradze

Hotel Esprit w PradzeWycieczki do Pragi stają się coraz bardziej popularne. Stolica Czech słynie gościnności i przyjaznych ludzi. Hradczany z zamkiem, wzgórze Wyszehrad, Galerie Narodowe, czy Tańczący dom nad Wełtawą. Dojazd do Czech jest nieskomplikowany i niezbyt kosztowny. Możliwe jest połączenie autokarowe , szczególnie z takimi miastami jak stolica czy Brno. Oprócz tego wiele linii lotniczych oferuje dogodny dojazd ze wszystkich baz lotniczych w Polsce. Loty do Pragi realizuje Czech Airlines, Lufthansa, Lot czy nawet Swiss. W związku z coraz to większą popularnością tego miasta musiała także znacznie rozwinąć się baza hotelowa, a także zaplecze restauracyjne i gastronomiczne.

W trzygwiazdkowym hotelu Esprit spędzimy niezapomniane chwile już 335 złotych za trzy doby dla dwóch osób. Oprócz noclegu hotel zapewnia w cenie saunę i masaże. Promocje na zniżki obowiązuje do końca czerwca. Oferta nie wyklucza żadnych dni, stad warto pomyśleć o wykupieniu miejsc w hotelu na weekend majowy czy okres Wielkanocy. Hotel Esprit od centrum dzieli tylko 7 minut. Tam także znajdują się najpiękniejsze zabytki Pragi jak sławny Most Karola. Hotel oferuje duży wybór pokoi. Są to 58 pokoi dwuosobowych, cztery jednoosobowe a także apartament. Pokoje odznaczają się szerokim standardem i wysoką jakością. W ich asortymencie jest toaleta, prysznic, telefon, radio.

Goście w hotelu mogą korzystać z usług baru, sali fitness, własnego parkingu i garażu. Po męczącym dniu można w obrębie hotelu odwiedzić sklepik z upominkami, a także zagrać w bilard. Innym hotelem leżącym w samym sercu Pragi jest Hotel Leonardo Prague. Zlokalizowany jest około pięciu minut od ratusza staromiejskiego. Obsługa jest tutaj profesjonalna a także często chwalona przez odwiedzających gości. Inna opcją noclegową jest hotel Corinthia Towers, z którego balkonu można zaplanować całą wycieczkę po mieście. Lokalizacja jest bardzo dogodna, gdyż blisko centrum a zarazem w miejscu mniej zatłoczonym. Kuchnia w tym hotelu jest uosobieniem praskiej gościnności.

Hotel Esprit w Pradze

Comments are closed.

X